Asysta online


Asysta marketing online.

asysta marketing

                    Przy dobrej znajomości internetu i obsługi komputera marketing internetowy można prowadzić s a m o d z i e l n i e , proponujemy Państwu  tzw. asystę , tzn. odpowiemy online za pośrednictwem poczty elektronicznej na każde pytanie dotyczące marketingu internetowego, ilość pytań będzie z zasadzie nieograniczona, jeśli chodzi o czas odpowiedzi to zobowiązujemy się odpowiadać niezwłocznie, jak najszybciej, ale dla potrzeb umowy musimy podać jakąś liczbę, zobowiązujemy się odpowiadać na każde pytanie w ciągu 24 godzin, od pon. do piąt.

Wymagania

dotyczące stosowania nowoczesnych metod marketingu internetowego.

  1. Biegła znajomość zasad działania internetu.
  2. Orientacja na mozolną pracę i zgoda na to że skutki tej pracy będą dopiero za dwa lata.

Najważniejsze jest dla nas i chyba dla naszych klientów, aby w ogóle rozpocząć, i zarabiać, tak jak inni, marketing internetowy wcale nie jest trudny, jest za to bardzo skuteczny. 

Dzisiejszy marketing internetowy to głównie sprawnie działający, tzw. spersonalizowany newsletter. Sprawny czyli każdy list elektroniczny musi docierać do adresata, automaty antyspamowe nie mogą takiej korespondencji umieszczać w folderze o nazwie SPAM, co dzieje się bardzo często. Można to osiągnąć, współczesne technologie informacyjne to umożliwiają.

Zbieranie adresów internetowych też powinno być zautomatyzowane, wysyłanie na te adresy tzw. e_maillingu - aktualności, informacji o aktualnych wydarzeniach i ofercie firmy powinno być w jak największym stopniu nadzorowane. Nowoczesny newsletter musi byś spersonalizowany czyli subsbrybent - użytkownik internetu musi otrzymywać e_maile typu: Dzień dobry [ imię i nazwisko ].

Oferujemy asystę przy organizowaniu takiego e_mailingu, wymagania sprzętowe nie są duże. Niemal każdy posiadacz zwykłego komputera może to robić, ważniejsze są umiejętności , ale warto się tego nauczyć.