Biuro turystyki online


Posłuchaj co piszczy w trawie albo śpiewa w lesie - bezcenne.

Na zwykłym spacerze po okolicach można tu spotkać nie tylko sarnę albo lisa, dzika, wiewiórkę. Również rzadkie zwierzęta, tj. muflon. Spotkanie takie zawsze dostarczy niezwykłych wrażeń a wspomnienia takiego spotkania będą niezwykłą pamiątką z pobytu i tematem do rozmów przez cały rok.

Zobacz ośrodek online i zarezerwuj 

Biuro turystyki online

Wybierz rejon
Wybierz rodzaj ośrodka

Wiemy dużo o regionie, chętnie doradzimy gdzie najlepiej pojechać.

Jesteśmy z tego terenu, posiadamy dużą wiedzę o regionie i o ludziach tu mieszkających, co jest bardzo istotne przy wyborze miejsca wypoczynku, poniżej zamieszczamy wyszukiwarkę ośrodków wypoczynkowych, ale sama informacja o tym gdzie i za ile to bardzo mało, można do nas pisać.

W rejonie można bardzo dobrze wypocząć. Trzeba tylko dobrze zaplanować wypoczynek i precyzyjnie dobrać miejsce wypoczynku. Rejon obfituje w miejsca ekologicznie czyste, tzn. bezpieczne i bez kominów. Można przyjechać tutaj i pomieszkać trochę, absolutnie na wsi, obcując z dziką przyrodą albo można też w uzdrowisku, gdzie można podleczyć zdrowie. Można też w pobliżu uzdrowiska, tak żeby dojazd do uzdrowiska, na zabiegi albo do wód - dosłownie rejon obfituje w źródła wód uznanych za lecznicze był łatwy.

Procedura rezerwacji usług turystycznych:

Warunki rezerwacji są następujące :

Zadatek na poczet przyszłego wypoczynku wynosi 45 % zakwaterowania.

1. Następnie trzeba zarezerwować nocleg ( usługi dodatkowe, tj: wyżywienie, przewodnik nie podlegają rezerwacji, będzie można je wykupić na miejscu ).

2. Rezerwacja musi zostać zweryfikowana - o rezerwacji musi zostać poinformowany ośrodek turystyczny,  zwykle odbywa się to automatycznie ale fakt musi zostać potwierdzony, co w przypadku np: agroturystyki, ośrodka prowadzonego przez ludzi bardzo zajętych może potrwać.

3.Wpłata na nasze konto metodą online ( po rezerwacji usługi turysta, zdecydowany przyjechać do wybranego ośrodka, otrzyma link do strony internetowej, na której metodą online będzie można wpłacić zaliczkę i automatycznie otrzymać promesę uprawniającą do rozpoczęcia wypoczynku w wybranym ośrodku ).

4. Promesa, w wersji elektronicznej będzie wysłana na adres e_mail podany w formularzy rezerwacji , po stwierdzeniu wpłaty na nasze konto. Jest możliwość wydrukowania i wysłania wersji papierowej, w tym celu prosimy o osobny kontakt.

5. Następnie, w wybranym terminie i wybranym ośrodku należy rozpocząć wypoczynek, promesa będzie dowodem na wpłacenie zaliczki na wybraną usługę.

6. Po zakończeniu pobytu w wybranym ośrodku należy uiścić opłatę za cały pobyt odejmując cenę promesy - wpłaconą zaliczkę, również zapłacić za ewentualne usługi dodatkowe tj. wyżywienie, przewodnik.