Dzierżawa modułu do rezerwacji online


Właścicielom biznesów turystycznych oferujemy dzierżawę modułu www służącego do rezerwacji pokoi metodą online. Na każdej stronie promującej jakikolwiek biznes turystyczny powinien być moduł do rezerwacji pokoju metodą online, system online do rezerwacji to obecnie standard w dużych firmach hotelarskich, taki system zwiększa sprzedaż, według niektórych źródeł aż o 70 procent, jest bardzo wygodny dla przyszłych klientów ośrodka. proponujemy wyłącznie system ryczałtowy.

Proponujemy trzy rodzaje modułów:

pakiet mały: do pięciu ( 5 ) pokoi, - 15 zł / miesiąc, bez względu na ilość rezerwacji, prowizja od wpłaconych kwot rezerwacji 0 %.

pakiet - standard: od pięciu ( 5 ) do 10, - 25 zł / miesiąc, bez względu na ilość rezerwacji, prowizja od wpłaconych kwot rezerwacji 0 %.

pakiet - dom duży: powyżej dziesięciu ( 10 - 20 ) - 35 zł / miesiąc, bez względu na ilość rezerwacji, prowizja od wpłaconych kwot rezerwacji 0 %.

duża ilość pokoi, od 20 - specjalna umowa,

poza tym kosztuje przygotowanie kalendarzy - 50 zł ( opłata jednorazowa - na początku zakupu usługi ), lub 70 i 80 zł odpowiednio do ilości pokoi, montaż wtyczki do call to action - wezwanie do działania ( nowa metoda marketingowa - na stornie www, strona do rezerwacji to też strona www po kilku sekundach pobytu na niej ukazuje się okienko z hasłem wzywającym, w wypadku usługi turystycznej, do rezerwacji tej usługi ) 10 zł, jakakolwiek inna ingerencja w kod strony - 10 zł.

Pieniądze za pokoje, zaliczka albo cała suma, zleży od ustawień, będą wpływały na wskazane na stronie modułu konto.

Jak to działa można zobaczyć i wypróbować na stronie, gdzie znajdują się prezentacje modułów, można śmiało próbować, bez żadnych konsekwencji.

Każdy dzierżawca otrzyma  marketing-spersonalizowany  indywidualny moduł wyglądem przypominający stronę www firmy, treść tej strony jest też do uzgodnienia.

System rezerwacji online to nowoczesne rozwiązanie.

Jeśli Chcesz mię na swojej stronie nowoczesny, prosty i zrozumiały dla użytkowników, wypełnij formularz i prześlij do nas:

*
*
*