Profesjonalny marketing biznesów turystycznych


Marketing biznesów turystycznych

                   marketing internetowy

        Nowoczesny, marketing internetowy to głównie dwa elementy : nowoczesna, służąca tylko do sprzedaży strona internetowa,

tzw. landing page,

oraz na tej stronie sprawny,

nowoczesny newsletter,

( informacje w tej formie będą docierały do wszystkich subskrybentów na skrzynkę e_meail, jeżeli Chcesz otrzymać na swoją skrzynkę taką informację, zarejestruj Swój adres ) zazwyczaj automat, który wysyła do abonentów nowe informacje o ciągle nowych ofertach, automat informujący abonentów o tym co nowego się dzieje w promowanej firmie.

Wszytko to aby pozyskiwać pamięć i uznanie potencjalnych klientów.

Marketing to szereg działań szereg działań trwających długo, w marketingu należy stosować zasadę : jeżeli klient nie zdecyduje się zakupić dzisiaj, to może zdecyduje się jutro albo za pól roku, albo za dwa lata. 

Proponujemy działania wyłącznie nowoczesne. Co w marketingu internetowym jest bardzo istotne, ( bo potencjalny klient, jak strona nie wyświetli mu się w ciągu trzech sekund - dowodzą badania statystyczne, zrezygnuje z jej obejrzenia. A w marketingu stosowana jest zasada że szkoda każdego, potencjalnego klienta ) Nasze landing page są w pełni przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, co można sprawdzić na tej stronie : https://search.google.com/search-console/mobile-friendly?utm_source=mft&utm_medium=redirect&utm_campaign=mft-redirect&hl=PL , wisyjąc adres www naszego landingu ( http://turystyka-info.pl/landing/ ).

Jeżeli jesteś zdecydowany, drogi kliencie na działanie długofalowe, Chcesz działać w sposób, jaki opisujemy, możemy zrobić cały marketing za Ciebie. Oferujemy budowę landing pages, z newsletterem, e_mailing - obsługę newsletera, promocję Twojego biznesu na stronach naszego serwisu ( maksymalnie 10 ), wszystko to powinno przynieść, wymierne, bardzo pozytywne efekty, w innych branżach przynosi.