Video marketing.


Na filmie video można pokazać wiele. Jedna minuta filmu to tysiąc słów. W krótkim czasie, film video marketingowy nie powinien być dłuższy niż 1,5 minuty można zaprezentować cały ośrodek, wszystkie jego zalety i atrakcje okolicy. Poza tym niewątpliwą atrakcją filmu video jest to że film jest postrzegany jako najbardziej wiarygodny,użytkownicy internetu, potencjalni klienci ufają firmie, która prezentuje swój ośrodek na filmie.

Film video marketingowy powinien powstawać długo. Bo trzeba czekać na najlepszą pogodę, na niezwykle wydarzenia najlepiej charakteryzujące promowane miejsce. Najlepiej żeby film video marketingowy był skompilowany ( zmontowany ) z wielu filmów ( kawałków ) nakręconych w różnym czasie i przy różnych okazjach.

Poza tym video to film, rzecz kojarzona jak najbardziej pozytywnie. Tworzenie własnych filmów jest dzisiaj łatwe, ich publikacja i rozpowszechnianie może dostarczyć może dostarczyć dodatkowych korzyści.

Wreszcie, prezentując film video marketingowy ( np.: o ośrodku wypoczynkowym ) spełniona będzie podstawowa zasada marketingowa, film będzie dowodem na istnienie w rzeczywistym miejscu prezentowanego ośrodka i ludzi nim zarządzających. Wtedy potencjalny klient będzie miał komu zaufać i na pewno zakupi usługę oferowaną przez promowany ośrodek.

Przykład i naszym zdaniem najlepszy film video marketingowy prezentujemy poniżej. Film prezentuje ośrodek wypoczynkowy Leśny Dwór, adres w internecie: http://lesnydwor.bieszczady.pl/ .

Leśny Dwór